Search

آموزش گریم

دانلود فیلم

فیلم آموزشی از نحوه گریم کردن صورت: این فیلم فقط جهت آموزش سطحی از نحوه و روش گریم بوده و پیشنهاد سایت ماه عروس به شما عزیزان مشاهده نمونه های گریم و میکاپ های داخلی کشور می باشد و میتوان از نمونه های گریم و میکاپ موجود در سایت دیدن نمایید، در سایت جندین فیلم آموزشی از انواع گریم و میکاپ های مختلف وجود دارد.

گریم مهم ترین و اصلی ترین جزء آرایش به شمار می رود، گریم با استفاده از ابزارهای مختلف و همچنین کرم های مخصوص استفاده می شود، کاربرد گریم تنها  اجزای خاصی از صورت و بدن را شامل نمی شود و در واقع می توان تمامی نقات بدن را عرض یابی و گریم کرد.

گریم نمونه ای مختلفی دارد و در این نمونه ها چندیدن سبک و روش وجود دارد که به دلیل وسعت علم این کار توضیح مختصری را می توان در این زمینه گفت.

اصولا گریم برای زیبایی و در خیلی مواقع به عنوان پوشش جای زخم و لک و … مورد استفاده قرار می گیرد. در زمینه زیبایی گریم و میکاپ بستگی به مدل مو، رنگ پوست، و مراسم یا مجالسی خاصی که هر کدام گریم خاص خود را میطلبد مورد استفاده قرار می گیرد.

چند نوع گریم بسیار رایج و پر طرفدار را نام می بریم، گریم ملایم (  لایت) گریم شب و روز ، گریم عروس، گریم استخری، گریم های روشن و تیره و … که در این مطلب به دلیل محدودیت در توضیح نمی توان توضیح کامل تری را بدهیم.

 
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *