Search

آرایش دانشجویی

آرایش دانشجو

چاره ی ای کار در سادگی است…!برای یک روز ازآرایش صرف نظر کنید ؛البته نه به طور کامل٬فقط کمی زیر سازی پوست٬ریمل وبرق لب داشته باشید وبا آرایش و ظاهر طبیعیتان ٬همکلاسیهایتان را متعجب سازید .فراموش نکنید تنها لوازم آرایشی پایه مثل رژلب ٬کرم پودر و خط چشم رابخرید.

نحوه ریمل دانشجویی!!
درمورد چشمها بهتر است دراین سنین٬ تنها از ریمل آن هم بدون خرده مژه وباکشیدن چند بار آرام ٬تنهاروی مژه های بالا استفاده کنید .در صورت تمایل به خط چشم نیز بهتر است به یک خط بسیار نازک در پشت چشم که آن هم از چشم بیرون نزده باشد به چشمانتان به طور طبیعی فرم دهید .فکر کشیدن خط زیر چشمهایتان را هم نکنید این کار برای محیط های آموزشی اصلا انتخاب خوبی نیست.

در صورت چسبندگی مژه ها بهتر است از یک برس ریمل جداگانه که مخصوص شانه کردن مژهاست استفاده کنید ٬وتا ریمل خشک نشده آنها را از هم جدا کنید تا شکل طبیعی تری داشته باشد.
اگر چشمان بسیار درشت دارید که ممکن است با خط پشت چشم زیاد جالب نشود

بهتر است با یک مواد سیاه که شی داخل چشم را میکشید حالت بهتری یه چشمهایتان بدهید.البته نه زیاد پررنگ وغلیظ و بعد ریمل را افقی و به آرامی روی مژها بکشید.

سایه دانشجویی

نحوه سایه زدن دانشجویی!

اصلا سایه زدن توصیه نمیشود واز زدن سایه های رنگارنگ که چهره را بسیار زنانه نشان میدهد خودداری کنید.از آرایشهای غلیظ و کشیدن سایه های بسیار پررنگ جدا خودداری کنید .
برای از بین بردن خواب آلودگی چشمانتان ٬خط چشم های روشن ورنگهای خالص را امتحان کنید .

رنگ موی دانشجویی!

موی شما با رنگ طبیعی و یکدست جذابیت خاصی دارد واین گروه مورا ٬معمولا همه بیشتر از موهای هایلایت ولولایت می پسندند.
اما گاهی عجول بودن دختران ایرانی برای زیباتر شدن٬آنها را از شکل طبیعی خارج می سازد وادارشان میکند که بلایی به سر این موهای زیبا بیاورند که دیگر قابل جبران نباشد ٬چرا که هرچه موها زودتر رنگ شود به همان نسبت زودتر هم با ریزش وسفیدی مواجه خواهد شد ٬وگاهی حتی حالت زیبای اولیه خود را هم از دست خواهند داد .پس چه بهتر که به جای هایلایت ومش ٬موی طبیعی خودتان را سالم وشاداب حفظ کنید .

لب دانشجویی

رژلب دانشجویی!

یک لایه نازک رژگونه ی صورتی پودری یا کرمی کافی است تا زیبایی پوست وطراوت آن را چند برابر کند .بهترین رژگونه ای که برای دختران توصیه میشود در کنار هماهنگی با لباس٬رنگهای صورتی خیلی روشن یا مات کمرنگ یا رنگهای بژاست .که‌معمولا ملایم وکمرنگ ودر عین حال شیک است وبهتر است با رژلبی که از همین گروه است مطابقت داشته باشد .

رژلب دانشجویی

لبهای دانشجویی!

لبهای خالی وطبیعی!!این شما را جذاب تر میکند!!به جای رژلب فقط کمی برق لب بزنید تا لبهایتان جذاب ودوست داشتنی شود .بگذارید یک روز لبهایتان نفس بکشد واز رژ لبهای سنگین وسایه دار اجتناب کنید.

عطر دانشجویی

عطردانشجویی!

راز انتخاب یک ادکلن مناسب برای دختر خانمهای دانشجو ٬رایحه ی ملایم و ماندگار آن است .اگر عطر گران قیمت شما ماندگاری زیادی ندارد ٬لازم نیست چند بار در روز آن را تجدید کنید .همین که شما بوی نامطلوب عرق ندهید ٬کافی است.سعی کنید هر روز استحمام کنید تا بوی خوش بدهید.
5 thoughts on “آرایش دانشجویی

  1. سیما

    مطلب جالبی بود خیلی ،لطفا از این مدل مطالب بیشتر بزارید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *