Search

مدل موی پر طرفدار زیبا در آرایش عروس

مدل موی عروس تاثیر زیادی در زیبایی و منحصربفرد بودن چهره و آرایش عروس در شب عروسی دارد.مدل موی بسیار زیبا در آرایش عروس بسیار اهمیت دارد.
بستن مو به شيوه سنتي موجب افزايش فريبندگي و مسحور کنندگي عروس ها مي شود. معمولا شامل براق کردن مو قبل از پيچش يا حلقه کردن و سنجاق زدن آنها مي شود. براي رسيدن به اين سبک، عروس ها معمولا از يک پيرايشگر براي کمک استفاده مي کنند زيرا انجام آن به تنهايي سخت است – و استفاده از آرايشگر حرفه اي ارزشش را دارد. اين سبک را با متعلقات فريبنده و زرق و برق دار مو استفاده کنيد. به علت اينکه عروس ها بهتر است طبيعي به نظر برسند ، باز بودن موها در اين روز بزرگ پر طرفدار تر شده است: کيت ميدلتون از اين سبک با براق کردن مو و ريختن آن بر روي شانه هايش استفاده کرد. براي براق نگه داشتن موها ، و جلوگيري از منحرف شدن و پخش شدن روي صورت، چند سنجاق تعبيه شده مي تواند به حفظ و کنترل اين سبک کمک کند.

يکي از نکاتي که نبايد فراموش کرد اين هست که هرگز رنگ مويي که تا کنون آن را تست نکرده ايد در مجلس تان استفاده نکنيد و همچنين مدل موهايتان را قبل از عروسي تغيير ندهيد تا بتوانيد از مدل هاي مختلف موي عروس که در آرايشگاه ها وجود دارد براي مجلس تان استفاده کنيد .

اگر به موهاي جمع و رو به بالا علاقه منديد و اين مدل مو به شما مي آيد يه ياد داشته باشيد در اين مدل شما بايد طوري از تور و تاج تان استفاده کنيد که مدل موي بسته شما به خوبي جلوه کند و نيز گوشواره و گوش تان پوشيده نشود . پس با آرايشگرتان چند نمونه تور تست کنيد و زيباترين تور روي سرتان استفاده کنيد .

البته مدل موي باز براي عروس هايي که گردن باريک و استخواني دارند زيبا تر است و با کمي حالت دادن به موها بهترين مدل مو در تالار عروسي تان خواهيد داشت . البته اگر مدل موي باز انتخاب کرديد با بابليس و بيگودي طرح زيبايي براي موهاي خود ايجاد کنيد و نيز تافت و اسپري حالت دهنده استفاده کنيد تا موهاي تان تا پايان مراسم در تالار عروسي ثابت بماند .

براي کساني که موهاي بلند دارند مدل موهاي شينيون شده پيشنهاد مي شود و اگر موهاي شما به اندازه کافي بلند نيست مي توانيد از موهاي اضافي (اکستنشن) استفاده کنيد . همچنين از مدل موهاي جمع و رو به بالا استفاده کنيد چرا که اين مدل مو يکي از راحت ترين مدل موها براي شينيون سر عروس است.
از چند هفته قبل به طور منظم از حالت دهنده ها و ويتامينه هاي خوب استفاده کنيد و موها را آماده کنيد.
موهايتان را روز قبل از عروسي بشوييد، نه صبح روز عروسي، موهاي تازه شسته شده خوب مدل نمي گيرند و تارهاي کوتاه تر در هوا معلق مي شوند.
چند سنجاق و گيره از آرايشگرتان بگيريد و در کيفي که روز عروسي داريد بگذاريد.

مدل هاي بافت در ميان افراد مشهور بسيار محبوب مي باشد. جلوه اي بي نظير براي عروس به وجود مي آورد و اگر عروسي تان در تابستان مي باشد مدلي بسيار ايده آل است.بافت فرانسوي محبوب ترين شيوه براي دوستداران اين سبک ، با بهم تابيدن و بافتن در بالاي سر است. در ماه هاي بهار و تابستان، با اضافه کردن گل هاي طبيعي به اين مدل ساده، به سبکي با شکوه و چشمگير دست خواهيد يافت.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *