Search

فرمول و ترکیب رنگ مو سری اول جدید 2016

در این مقاله سعی داریم سری اول فرمول ترکیب رنگ موهای پر طرفدار را برای بانوان عزیز ایران زمین قرار دهیم، این فرمول ها با توجه به رنگ موی انتخابی کاربران عزیز سایت ماه عروس از روی عکس های ارسالی تهیه شده و در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است.

فرمول ترکیب رنگ مو شکلاتی

این عکس رنگ موی شکلاتی است

ابتدا کل مو را با رنگ قهوه ای شکلاتی متوسط تیره میکنیم،
پس از آن به صورت سوزنی مو رو از کلاه بیرون می آوریم
سپس مش سوزنی 10درصد را به همراه
رنگ کاراملی را بر روی موهای بیرون آمده از کلاه میزنیم، کاراملی سرد نقره ای c10+n10+g10+varyason­
اندازه تمام شماره ها برابر باشد.

فرمول ترکیب رنگ موی شرابی

رنگ موی تصویر مورد نظر رنگ شرابی می باشد.

ابتدا ترکیب رنگ موی شرابی روشن 10 میل را به همراه رنگ موی شکلاتی روشن 70 میل و سپس رنگ موی بلوطی روشن 40 میل را به همراه دودی 6 40 میل + واریاسیون نقره ای 10 سانت و پس از انجام دادن این مراحل واریاسیون قرمز 2 سانت همراه با اکسیدان 2 با هم مخلوط میکنیم.

در این تصویر موها براق به نظر میرسد که دلیل آن مواد نگه دارنده برای حالت دادن به مو باعث شده که این مو براق به نظر برسد.

فرمول ترکیب رنگ مو دارچینی

 رنگ مو این عکس دارچینی نام دارد.

ابتدا رنگ موی بلوند طلایی ماهگونی متوسط را به اندازه 50میلهمراه با رنگ موی بلوند دودی متوسط به اندازه 30 میل و سپس رنگ موی بلوند شکلاتی متوسط را نیز به اندازه 30میلبه اضافه رنگ موی بلوند پلاتینه صدفیبه اندازه 10میل و در آخر 170میل اکسیدان 6درصد را به آن اضافه میکنیم و فرمول رنگ موی مورد نظر بدست می آید.

فرمول رنگ موی هلویی زیبا

رنگ موی این تصویر رنگ هلویی می باشد که بسیار زیبا و جدید است.

فرمول ترکیب رنگ موی هلویی :

ابتدا مو را به پایه ۸-۹ می رسانیم سپس ۱۰/۰۰( یک چهارم به اضافه ۱۱/۰۱ (یک چهارم) به اضافه ۶/۴۲ (۵سانت ) +۷/۸ (سه سانت) به اضافه اکسیدان ۳% را به آن اضافه میکنیم.

امیدواریم از این فرمول رنگ موها استفاده لازم را برده باشید در روزهای آینده سایت ماه عروس سری جدید فرمول های رنگ مو را در سایت قرار میدهد و شما میتوانید از این فرمولها برای خودتان و مشتریانتان استفاده کنید.

این مقاله برای اولین بار در سایت ماه عروس منتشر گردیده است
2 thoughts on “فرمول و ترکیب رنگ مو سری اول جدید 2016

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *