Search

توصیه هایی برای حفظ آرامش در روز عروسی


داشتن آرامش در روز عروسی از مهمترین نکات برای عروس و داماد در برگزاری مراسم عروسی بسیار زیبا و به یادماندنی است.
بالاخره روز عروسي فرا رسيده؛ روزي که خيلي وقت است منتظرش بوده‌ايد و براي آمدنش کارهاي زيادي را انجام داده‌ايد. تنها کاري که بايد انجام دهيد اين است که آرامش خود را حفظ کنيد و برنامه‌ها را اجرا کنيد.
اما توصيه مي‌کنيم قبل از شروع برنامه‌هاي فشرده روز عروسي، کارهاي زير را انجام دهيد تا آرامش بيشتري داشته باشيد:
پياده‌روي کوتاه يا خواندن دعايي کوتاه براي حفظ آرامش را فراموش نکنيد؛ بسته به روحيه خودتان و کارهايي که به صورت معمول در طول روز‌هاي عادي براي حفظ آرامش مي‌کنيد مي‌توانيد يکي از اين کارها را انجام دهيد.
يک حمام آب گرم بگيريد؛ مي‌توانيد کمي بيشتر از هميشه در حمام بمانيد؛ آب باعث احساس آرامش در شما مي‌شود.
صبحانه فراموش نشود؛ حتي اگر کوچک و کم باشد.

قبل از رفتن به آرايشگاه يک کيف دستي کوچک براي اتفاق‌هاي غيرمنتظره برداريد و پشت ماشين بگذاريد. مي‌توانيد در اين کيف يک بسته نخ و سوزن، سنجاق قفلي، يک بطري آب، کمي بيسکويت و يک بسته کوچک دستمال کاغذي يا هر چيز ديگري که فکر مي‌کنيد ممکن است به آن نياز پيدا کنيد، بگذاريد.

کمي زودتر از خانه خارج شويد، تا دغدغه ماندن در ترافيک و دير رسيدن به آرايشگاه و بعد از آن به تاخير افتادن مراسم را نداشته باشيد.

از امتحان کردن محصولاتِ جديد دوري کنيد. اگر محصول جديدي به شما پيشنهاد شود و مي خواهيد آنرا امتحان کنيد، چند ماه قبل اين کار را انجام دهيد تا اگر پوست تان به آن واکنش نشان داد، آن نشانه ها در روز بزرگ زندگيتان نباشد.

اجازه بدهيد تا مواد آرايشي روي صورتتان بشيند. براي آرايش عروس اول مرطوب کننده، سپس پرايمر و در نهايت فانديشن را بزنيد. ولي بين هر کدام 5 دقيقه فاصله بياندازيد تا هر کدام از آنها خوب جذب پوست تان بشود.

از محصولات ضد آب و 24 ساعته استفاده کنيد. محصولات آرايشي ضد آب و 24 ساعته براي اين ساخته شده که از آرايش تان زمان اشک ريختن سر سفره ي عقد و عرق کردن هنگام رقصيدن محافظت کند.
دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *