Search

اکستنشن مو با لیزر، اکستنشن با رینگ، اکستنشن با دوخت

آموزش اکستنشن مو در سایت ماه عروس www.mahearoos.com

مدل اکستنشن مو

عوامل استفاده از اکستنشن مو:

موی بلند یکی از ارکان مهم در زیبایی در بین بسیاری از خانم ها به شمار میرود.امروزه با وجود استفاده مکرر از رنگ موهای شیمیایی و همچنین استفاده از مواد نگهدارنده در شامپوها و حالت دهندهای مو، و نیز استفاده زیاد از اتوی مو و سشوار باعث شده، بسیاری از خانم ها به ریزش و کم پشتی مو دچار شوند. در این حالت است که خانم ها به اکستنش مو روی می آورند و چاره کار را در اکستنش مو می بینند. البته ناگفته نماند اکستنش در جاهای دیگر مثل مژه ها نیز کاربرد دارد و بسیاری از خانم ها نیز از اکستنشن ابرو و مژه برای افزایش حجم مژه و ابرو نیز استفاده می کنند.

اکستنشن-مو-زیبا در سایت ماه عروس www.mahearoos.comمدل های اکستنشن مو و تفاوت بین آنها:

اکستنشن مو به دو دسته تقسیم میشود موی اکستنشن طبیعی و مصنوعی: اکستنشن موهای مصنوعی دارای کیفیت پایین تری از موهای طبیعی می باشد و در موارد استفاده نسبت به موهای طبیعی خود زودتر کدر و کثیف میشود زیرا مو مصنوعی فاقد آبرسانی و املاح و ویتامین های موجود در مو و فاقد دریافت این املاح از طریق سر می باشد .در موهای طبیعی تنوع بیشتری وجود دارد و همچنین در هنگام استفاده از رنگ مو و اتو و سشوار دوام بیشتری نیز دارد.

نکاتی که قبل از اکستنشن مو باید به آن توجه داشت:

موهای که کمتر از 7 سانتیمتر است برای اکستنشن مناسب نیستند و همچنین موهای بلندتر از 50 سانت نیز در مواقع استفاده از اکستنشن دچار مشکل میشوند و پس از انجام این عمل به علت اضافه فشار ناشی از وزن موهای جدید بسیاری از خانم ها دچار سردرد در ناحیه اکستنشن میشوند و همچنین در هنگام خوابیدن احساس ناراحتی به فرد مورد نظر دست میدهد.البته پس از گذشت چند روز معمولا کمتر از یک هفته به آن عادت میکنند. همچنین چسبی که از آن جهت چسباندن موها استفاده میشود باعث عوارض و خارش در نقاطی از سر میشود که پس از مدتی این عوارض از بین میرود.

اکستنشن-مو با لیزر در سایت ماه عروس www.mahearoos.com

نگات مهم پس از انجام اکستنشن مو:

پس از انجام اکستنشن مو نباید از دوش گرفتن و حمام زیاد استفاده کرد و تنها دو بار در هفته پیشنهاد میشود که استحمام شود.

از شامپوهای مخصوص استفاده شود در بسیاری از شامپوهای معمولی مواد شیمیایی وجود دارد که باعث شل شدن و از بین رفتن چسب مو میشود. پس از استحمام موها را به آرامی خشک کنید و با انگشتان دست موهای خود را از هم باز کنید تا از گره خوردن موها جلوگیری شود و با دمای حرارت ملایم اتو مو و سشوار موها را خشک کنید.

در هنگام استفاده از استخر و شنا کردن بهتر است موهای خود را با کش ببندید و یا ترجیحا از کلاه مخصوص شنا استفاده کنید.

عمر اکستنش مو تقریبا سه تا چهار ماه می باشد و البته پس از تقریبا گذشت یک ماه طبیعی است که تعداد کمی از موهای اکستنشن باز می شود.

اکستنشن در سایت ماه عروس www.mahearoos.com

اکستنشن توسط متخصص یا آرایشگر حرفه ای:

انجام اکستنشن ترجیا باید توسط آرایشگران و متخصصین این کار انجام پذیرد،چون افراد ناشی ممکن است نتوانند به خوبی موها را بچسبانند و در نهایت دارای دوام کمتری میشنود و حتی ممکن است موهای طبیعی به آن گره بخورد که این کار باعث ریزش موهای طبیعی نیز در بلند مدت شود. البته نا گفته نماند در کل پس از گذشت مدت طولانی از اکستنشن، موهای طبیعی شروع به کم پشت شدن و ریزش مو در ناحیه مورد نظر می شود. و علت این کار فشار حاصل از بهم چسبیدن و جمع شدن موهاست.

منبع :mahearoos.com

کپی برداری کلا غیر مجاز می باشد
2 thoughts on “اکستنشن مو با لیزر، اکستنشن با رینگ، اکستنشن با دوخت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *